• Rekrutacja do klas pierwszych SP 17!

• 📢📢📢Uwaga! Uwaga!📢📢📢
            Od 4 marca rusza rekrutacja kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2024-2025!
            Podobnie, jak w ubiegłym roku, nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną za pośrednictwem poniższego linku:
            http:// rudaslaska.podstawowe.vnabor.pl
            Zapraszamy również Rodziców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się ‼️ 29 lutego o godz. 17.00 ‼️ na naszej sali gimnastycznej.
          • Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

• Uwaga! Uwaga!

Od 1 marca rusza rekrutacja do naszych siedemnastkowych oddziałów przedszkolnych!!!

Nabór odbędzie się drogą elektroniczną za pośrednictwem poniższego linku:

rudaslaska.przedszkola.vnabor.pl

W tym roku wyjątkowo rekrutację będzie przeprowadzało w naszym imieniu Miejskie Przedszkole nr 30, mieszczące się przy ul. Kokota 174 i tam też należy złożyć wszystkie dokumenty w wersji papierowej.

Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2018, 2019, 2020 i 2021 do siedemnastkowego przedszkola!​​​​​​