• Nabór do Państwowej Szkoły Muzycznej w Rudzie Śląskiej

• Wszystkich chętnych do podjęcia nauki w rudzkiej szkole muzycznej zapraszamy do udziału z spotkaniach informacyjnych online. Odbywać się będą począwszy od dnia 8 kwietnia w 4 kolejne czwartki o godz. 17.00. W trakcie ich trwania zostaną przekazane najważniejsze informacje na temat nauki w szkole. Podczas spotkań będzie możliwość zadawania pytań. Aktywność linków rozpocznie się w danym dniu o 16.50, a czas spotkania przewidziany jest na ok. 45 min.

Poniżej linki do poszczególnych spotkań:

8 kwietnia 2021 r. godz. 17.00

15 kwietnia 2021 r. godz. 17.00

22 kwietnia 2021 r. godz. 17.00

29 kwietnia 2021 r. godz. 17.00

• Lista kandydatów przyjętych do SP17

• Szanowni Państwo!

Informujemy, że na drzwiach wejściowych do szkoły  w dniu 31.03.2021r. została wywieszona lista kandydatów przyjętych do naszej szkoły w roku szkolnym 2021/2022 do klasy pierwszej. Wszelkich informacji można  zasięgnąć dzwoniąc do sekretariatu szkoły pod nr 32 242 09 61 w godz. 7.15-15.15.

• Lista kandydatów zakwalifikowanych

• Szanowni Państwo!

Informujemy, że na drzwiach wejściowych do szkoły została wywieszona lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do naszej szkoły w roku szkolnym 2021/2022. Informacji można również zasięgnąć dzwoniąc do sekretariatu szkoły pod nr 32 242 09 61 w godz. 7.15-15.15.

W dniach 24 marca - 30 marca zapraszamy do szkoły celem podpisania ostatecznego potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do naszej placówki. Druk można pobrać poniżej lub w sekretariacie szkoły.

potwierdzenie_woli(2).doc​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

• Rekrutacja 2021/2022

• Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 8 marca 2021r. rozpoczynamy rekrutację do klas pierwszych. Dokumenty do pobrania są już zamieszczone na stronie internetowej szkoły www.sp17rudasl.edupage.org  w zakładce "Rekrutacja 2021/2022" oraz będą możliwe do odbioru w sekretariacie w godzinach pracy szkoły.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco tutaj oraz przez fanpage SP17 na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

• Zebrania rodziców

• Szanowni Rodzice!

Informujemy, że ze względu na przesunięty termin ferii zimowych również termin zebrań rodziców uległ zmianie. Na spotkania z wychowawcami klas zapraszamy w środę 3 lutego (kl. 1-4) i czwartek 4 lutego (kl. 5-7) o godz. 17.00 poprzez platformę Teams.

• Uwaga siódmoklasiści! Konkurs!!!

•  Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od 1 lutego 2021r. ruszamy z I edycją konkursu chemiczno-czytelniczego. Począwszy od tego dnia, na fanpage świetlicowym "Kącik aktywności twórczej"

• Miejski konkurs plastyczny „Mój Przyjaciel- miś” rozstrzygnięty!

•

Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali prace konkursowe. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ różnorodność misiów naprawdę nas zaskoczyła. Wśród prac konkursowych znalazły się misiaki m.in. z miękkich materiałów, bibuły, papieru kolorowego, waty, kartonów, ryżu, kaszy, kukurydzy, grochu i wielu innych. Wszystkie misie są naprawdę piękne i staranie wykonane. Po długich obradach jury wybrało jednak najciekawsze ich zdaniem misie. Oto laureaci:

I MIEJSCE – KLAUDIA TRACZYK, SP 28

II MIEJSCE – FABIAN RECKWALD, SP 1

III MIEJSCE – MARIA LIPIEC, SP 1

WYRÓŻNIENIE:

POLA PAZUR, SP 17

Gratulujemy!

Nagrody oraz dyplomy dla zwycięzców będą do odebrania w Szkole Podstawowej nr 17

im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej, przy ul. Szkolnej 22 w dniach 21-23 grudnia

w godzinach 8-14. Dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu oraz podziękowania dla opiekunów zostaną przesłane na adresy mailowy podany przy zgłoszeniu.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i jeszcze raz gratulujemy!

• Biblioteka Szkolna

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Informujemy, że biblioteka szkolna SP 17 działa w trybie online od poniedziałku do piątku i w trybie stacjonarnym w poniedziałki i czwartki w godz. 11.00-16.00. Można zamawiać potrzebne książki online poprzez dziennik elektroniczny (wiadomość do p. Elżbiety Lewery) oraz poprzez e-mail: biblioteka.sp17@interia.pl

Odbiór możliwy we wspomniane poniedziałki i czwartki, a w pozostałe dni książki mogą być zostawiane do odbioru u pań woźnych. W zamówieniu prosimy zamieszczać informację, kiedy książka zostanie odebrana.

Zapraszamy!!!

• Konkurs plastyczny - Mój przyjaciel Miś

• Drodzy Uczniowie! Miłośnicy Misiów!

Gorąco zapraszamy Was do udziału w konkursie plastyczno-technicznym. Dzień Misia zbliża się wielkimi krokami, dlatego każdy z Was może zaprojektować swojego ulubieńca. Szczegóły konkursu w regulaminie. Zdjęcia prac można nadsyłać do 10 grudnia na podany adres mailowy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 12 grudnia.

Życzymy Wam misiowej weny twórczej!

regulamin_konkursu_plastycznego_Mis-_SP17.pdf​​​​​​​

• Konsultacje online

• 5 listopada w godz. 17.30-19.00 odbędą się konsultacje online z nauczycielami naszej szkoły. Zainteresowanych rodziców/opiekunów zachęcamy do łączenia się poprzez MS TEAMS przy użyciu kont swoich dzieci.

• Spotkanie odwołane!

• Szanowni Państwo,

z przyczyn niezależnych od nas planowane na jutro spotkanie nie odbędzie się. Serdecznie przepraszamy za tę niedogodność i niezwłocznie poinformujemy o nowoustalonym terminie!

• Zebrania Rodziców

• Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań z Rodzicami. Prosimy o zapoznanie się i obecność:)

16.09 ŚRODA:

17.00 KLASY: Ia (sala nr 10) i Ib (sala nr 11)

17.15 KLASY: IIa (sala nr 15) i IIb (sala nr 14)

17.30 KLASY: IIIa (sala nr 13) i IIIb (sala nr 5)

17.09 CZWARTEK:

17.00 KLASY: IVa (sala nr 18) i IVb (sala nr 16)

17.15 KLASY: Va (sala nr 22) i VIIa (sala nr 19)

17.30 KLASY: VIa (sala nr 20) i VIb (sala nr 21)

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego- zakrycie ust i nosa, dezynfekcję rąk, respektowanie dystansu społecznego.