• Warsztaty plastyczne

• Plan zajęć:

„Wiosna moimi oczami”- malowanie farbami przy użyciu rąk na dużych powierzchniach folii- stretch.

„Bukiet kwiatów”- wykonanie z papierów kolorowych wazonów oraz kwiatów wyciętych dziurkaczami.

„Mój ulubiony wiosenny kwiat”- wysypywanka z kaszy manny: rysujemy na kartonie zarysy kwiatów, smarujemy płynnym klejem,posypujemy manną, nadmiar strzepujemy do miski, całość malujemy farbami.

„Moja myszka”- wykonanie narożnej zakładki do książki techniką origami.

Serdecznie zapraszamy!

• „Oczytana siedemnastka”  - konkursowe spotkania z „Panem Tadeuszem”

• 21 lutego obchodzony jest jako Dzień Języka Ojczystego. Tradycyjnie już nauczyciele przedmiotów humanistycznych zaprosili uczniów do udziału w różnorodnych konkursach mających na celu promowanie czytelnictwa. Tegoroczna edycja „Oczytanej siedemnastki” była poświęcona naszej epopei narodowej. W konkursie recytatorskim  zwyciężyła Aneta Lewandowska z klasy IIb, natomiast II miejsce zajął Marcel Kwas klasy IIIc. Jury przyznało także wyróżnienia Angelice Rząsie (IIb) oraz Wiktorii Koniorczyk z klasy IIIb. Kolejnym konkursem był konkurs literacki – polegał on na stworzeniu własnej poetyckiej wersji przepisu kulinarnego w oparciu o „Pana Tadeusza”. Jury jednomyślnie przyznało I nagrodę Patrykowi Stolarskiemu (IIb), natomiast wyróżnienie otrzymała Angelika Rząsa (IIb). Konkursem, który szczególnie zaangażował uczniów, okazał się konkurs plastyczny na plakat ilustrujący fragment „Pana Tadeusza” opisujący grzybobranie. Poziom prac był dosyć wyrównany. Nauczyciele postanowili przyznać wyróżnienie I stopnia przedstawicielkom klasy III b (Wioletcie Sowie oraz Weronice Pruszkowskiej). Wyróżnienia przyznano jeszcze 4 innym zespołom: z kl. IV a (Karolina Malawska, Julia Nojdek), z kl. IIa (Anna Szydłowska, Mateusz Błaszkiewicz), kl. IIb (Aneta Lewandowska, Julia Jednrulok),oraz z kl. IIc (Wiktoria Karólak, Angelika Twardoch). Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursówJ Wierzymy, że różnorodne spotkania z „Panem Tadeuszem” (i te w trakcie lekcji, jak i te konkursowe) przybliżyły naszym uczniom utwór Adama Mickiewicza!

• Kolejny etap rekrutacji!

• Drodzy rodzice kandydatów do naszej szkoły,

informujemy, że dzisiaj zostały wywieszone listy zakwalifikowanych kandydatów do klas pierwszych, czwartych i siódmych. Do 26.03 należy podejść do sekretariatu szkoły i podpisać potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do naszej placówki.

Zapraszamy!

• Nasza nowa strona!

• Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej... Bądź naszym stałym gościem!

• Użytkownicy mobilni

• Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.