• Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

• Wczoraj na lekcjach wychowania fizycznego odbyły się zmagania w ramach Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za sportową, zaciętą rywalizację. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki w kategorii klas 4-6:

1. Hanna K. 5a

2. Emilia Z. 4a

3. Helena S. 5a

1. Wojciech W. 4a

2. Wojciech G. 5b

3. Wiktor K. 6a

Wyniki w kategorii klas 7-8:

1. Anna Ch. 8a

2. Hanna S. 8a

3. Milena D. 7b

1. Mikołaj P. 8a

2. Klaudiusz W. 7a

3. Dawid F. 7b

• "Zapomniane historie..."

• Nauka historii to nie tylko lekcje w szkole, ale także opowieści zasłyszane w rodzinie. Wspaniałymi nauczycielami są dziadkowie, rodzice, krewni... z ich relacji i wspomnień powstały prace konkursowe w Miejskim Konkursie Historyczno- Literackim ZAPOMNIANE HISTORIE w SP 20 w Rudzie Śląskiej. Okazało się, że prace naszych uczniów zyskały uznanie jury II miejsce i tytuł laureata otrzymała Maja P. z kl. 5a, równiez II miejsce i tytuł laureata zdobył Kajetan K. z kl. 6a natomiast wyróżnienie otrzymała Marta M. z kl. 5a.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!