• Laboratoria Przyszłości-nowoczesna edukacja w SP17

• Od 1 września nasza szkoła już w pełni korzysta ze wsparcia nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu nasi uczniowie będą mogli nabywać wiedzę poprzez eksperymentowanie  i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, nauka programowania, mechatroniki, projektowania 3D czy filmowania stała się atrakcyjniejsza i łatwiejsza.

Nasza szkoła otrzymała łącznie 96 000,00 zł, za które zakupiliśmy następujący sprzęt i pomoce edukacyjne:

Drukarka 3D wraz z akcesoriami oraz filament do drukarki

Aparat fotograficzny Sony DSC-HX400V

Statyw do aparatu i kamery

Zestaw oświetleniowy: Lampa SOFTBOX ze statywem i żarówką

Mikrofon kierunkowy Saramonic Vmic-Mini

Mikroport Saramonic Blink 500 B1

Gimbal do aparatu fotograficznego i kamery

Zestaw edukacyjny z mikrokontrolerami UNO Starter

Kit

Stacja lutownicza HOT AIR z grotem 2w1

LEGO® Education SPIKE™ Essential

LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw podstawowy

BeCreo - zestaw z mikrokontrolerem

Pakiet filamentów Moje Bambino Sygnis Edu Lab 3D

Laptop DELL Vostro i5 8GB 256SSD

Photon: Laboratorium Przyszłości - zestaw PRO - Część 1: Robotyka i sztuczna inteligencja

Photon: Laboratorium Przyszłości - zestaw PRO - Część 2: Podstawy programowania z akcesoriami

Teleskop Levenhuk LabZZ TK6

• TALENCIAKI GÓRĄ!

• Kochani! Od dziś ruszyła akcja,  do której przystąpiła nasza szkoła. Za każde wydane 50 zł w sklepach LIDL (w tym 1 owoc lub warzywo) dostaje się 1 Talenciaka.  Można go przekazać szkole, wrzucając do skrzynki przy wejściu (u pań woźnych) bądź elektronicznie (skanując kod QR lub przez stronę). Szkoła może wymienić Talenciaki na nagrody - elementy wyposażenia szkoły, m.in. pomoce dydaktyczne, zestawy do eksperymentów, gry. Im więcej Talenciaków, tym więcej nagród dla szkoły! Dodatkowo szkoła weźmie udział w losowaniach w loterii z atrakcyjnymi nagrodami dodatkowymi!Talenciaki wydawane są w sklepach do 13.11.2022 r.

Pamiętajcie! Każdy Talenciak przekazany szkole przybliża nas do pozyskania sprzętu sportowego, dydatycznego czy elektronicznego, aby móc jeszcze prężniej rozwijać uczniowskie talenty.

• NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY!

• Witamy najmłodszych członków naszej szkolnej społeczności,🥰a ich starszym kolegom życzymy wytrwałości podczas tegorocznej edukacyjnej wyprawy👩‍🏫👨‍🏫